אודות

במביט היא המרכז הגדול והמקצועי בישראל בתחום האודיו האישי והממוחשב. ההתמחות שלנו היא ברמקולים מוגברים, אוזניות, נגני אודיו דיגיטליים (DAP), מגברי אוזניות, ממירי DAC ועוד. אנו מציעים רק את החברות הטובות והמובילות בעולם, עם דגש על איכות, אמינות ותמורה נהדרת ביחס לעלות.

כל המוצרים נמצאים במלאי סדיר ומגיעים עם אחריות יצרן ויבואן רשמי. בין החברות ניתן למצוא את Audioengine, GRADO, Astell&Kern, REGA, Pro-Ject, Ortofon ועוד.

המטרה שלנו

המטרה שלנו היא להעניק לחובבי המוזיקה חווית קנייה אישית ומהנה שתהווה תחליף אינטרנטי לקנייה בחנויות מסורתיות. את חוויה זו אנו מעניקים באמצעות הדרכה מקיפה, מידע רחב בנושאים מגוונים ושירות מופת. נוסף על כך, אנחנו מוכרים רק ציוד ומוצרים שהיינו רוצים ושאנחנו משתמשים בהם בעצמנו. המוצרים שלנו נבחרים בקפידה מהחברות המובילות בעולם האודיו ומתחום המוזיקה ממקורות דיגיטליים, עם דגש על תמורה גבוהה במיוחד לצד עלות הוגנת. מגוון המוצרים הוא עדכני ועובר רענונים באופן שוטף.

אנחנו יודעים היטב שהשפע העצום בשוק יוצר קושי לבחור פתרון מתאים. אנחנו מתחייבים לחקירה עדכנית ושוטפת של מגוון המוצרים הקיימים בשוק ומחויבים לבחור את המוצרים הטובים ביותר לכל מטרה; זאת במטרה לחסוך לכם את כאב הראש בבחירת הפתרון המתאים לצרכים שלכם. לצורך כך אנחנו מגיעים לכל המקומות הנחוצים, מבקרים בתערוכות אודיו חשובות בכל העולם, משתפים פעולה עם מומחים בתחום ונשארים מעודכנים אל מול טובי המגזינים וקובעי הדעה. באתר תוכלו למצוא ביקורות מאוזנות ולא מוטות למוצרי האודיו והאביזרים שאנו מציעים.

זאת המומחיות שלנו וזה מה שאנחנו אוהבים לעשות!

החזון שלנו

לחנך, לעורר ולשרת את כל מי שמבקש לשפר את חוויית ההאזנה למוזיקה.

הערכים שלנו

  • עבודה קשה, כנות וגמישות
  • אמון
  • עבודת צוות
  • העברת ידע והעשרה
  • הבעת תודה
  • תודעת שירות גבוהה
  • טיפול אישי

האבות המייסדים

יפתח גורפיין

עורך ראשי, ארט דירקטור ומדיה

ירון צור

פיתוח עסקי, קשרי ספקים ותוכן

דני בן שטרית

טכנולוגיה, מחקר ופיתוח