במביט מבית צור סחר היא חנות היבואן הרשמי של Audioengine בישראל

מערכת אודיו HD6

ספינת הדגל של Audioengine. מערכת אודיו שלמה ואיכותית, במראה רטרו מוקפד ואלגנטי עם איכות רכיבים וגימור גבוהים ביותר ותפעול פשוט וקל. הרמקולים כוללים זוג מגברי מונובלוק מובנים, שני ממירי DAC, ושתי כניסות אנלוגיות, תמיכה בקבצי אודיו ברזולוציה גבוהה וטווח קליטה אלחוטי גבוה במיוחד. ככה שומעים מוזיקה היום.

לפרטים נוספים

רמקולים מוגברים אלחוטיים

+A5 ו +A2 הם רמקולים מוגברים נפלאים שכל אחד יכול להרשות לעצמו. הרמקולים זוכים כבר שנים בכל פרס אפשרי והפכו לרפרנס בכל מגזין ואתר אודיו בעולם. מגבר אנלוגי איכותי, דרייברים בבנייה עצמית שעובדים בצורה מושלמת אחד עם השני וגימור עץ מוקפד ויפה מהווים פתרון איכותי וקל לתפעול, לשולחן העבודה, לחדר השינה או לסלון, ללא צורך במגבר חיצוני וכבלים מסורבלים.

ממירי DAC ומגברי אוזניות

כשעולים ברמה של הרמקולים והאוזניות ומתחילים לעבוד עם קבצי אודיו באיכות גבוהה יותר, מתעורר הצורך בממיר איכותי מדיגיטל לאנלוג (DAC), ובמקרה של אוזניות יקרות גם במגבר, איכותיים וחזקים מאלו שיש למחשב או הנגן הנייד הממוצע להציע.
Audioengine מציעה פתרונות פשוטים לתפעול ומאוד שימושיים שמעצימים את חוויית ההאזנה למוזיקה מכל מערכת אודיו או אוזניות, עם תמיכה בקבצי אודיו ברזולוציה גבוהה והגברה עוצמתית ואיכותית שיוציאו את המקסימום מהציוד שלך.

פתרונות אלחוטיים

תשכחו מכל מה שאתם חושבים על אודיו אלחוטי. Audioengine מציעה מגוון פתרונות לאודיו אלחוטי באיכות גבוהה ביותר, ללא התפשרויות, עם תמיכה באודיו ברזולוציה גבוהה וטווח קליטה מדהים של עד 30 מטר.
רמקולים אלחוטיים, מקלטי בלוטות' ומתאמי Wi-Fi מאפשרים פתרון לכל צורך ובכל מקום, כולל יכולת להפוך כל מערכת אודיו קיימת לאלחוטית תוך שמירה על איכות גבוהה ביותר.

לכל המוצרים של Audioengine

חברה אמריקאית צעירה ודינמית שמזה עשור מובילה את מהפכת האודיו הממוחשב בעולם, עם מגוון פתרונות שימושיים ופשוטים להפעלה שבנויים ללא רבב, וכוללים בדיוק את התכונות שצריך כדי להנות ממוזיקה באיכות הגבוהה ביותר תוך שמירה על עלות סבירה ואפשרית.

audioengineusa.com