חדשות במביט

שימוש בשירותי יישומים פתוחים בנגנים של astell&Kern

שירותי יישומים פתוחים (Open App Services) מאפשרים למשתמש להתקין יישומי הזרמת מוזיקה ספציפיים (APK) על הנגן של Astell&Kern. המשמעות של זה היא שניתן לעבוד עם היישום הפתוח בדיוק כמו שרגילים לעבוד על סמארטפון, כולל אפשרות להורדת המוזיקה לזיכרון של הנגן או החיצוני והאזנה למוזיקה במצב Off-Line גם כשלא מחוברים לרשת האינטרנט.
המשך לקרוא

Astell&Kern KANN CUBE - סקירת לקוח מאת גלעד שקד

לאחרונה קניתי את הקוב קאן של אסטל וקרן לאחר חיפוש מסיבי של נגן שיוכל להניע את האוזניות שלי HD800 Sשל סנהייזר האוזניות הן אוזניות OVEREAR שמכסות את כל האוזן ובעלות התנגדות עצומה של 300 אום אוזניות אלו נחשבות לאוזניות הדגל של החברה ולאוזניות אלו חייבים מגבר עוצמתי עם DAC  מעולה .

המשך לקרוא

הרמקולים שלנו לא ירגלו אחריך

לאחרונה קיימת דאגה רבה מריבוי המכשירים החכמים שמקיפים אותנו   הירח מטיל אור חיוור ויוצר רשת מעויינים מעוקמים על השולחן. רמקול חכם ממתין בסבלנות כמה סנטימטרים מאחור, מסתתר בין הצללים. ריח קל של סיגריות וקפה מגיע מכיוונו. הרמקול נוקש באצבעותיו בהתקף חרדה קצר, הוא עוקב אחרי כל מילה שנאמרת בחדר.. כל מילה ומילה… ממתין לסימן. ברגע שהמילה הזאת נאמרת, הנבל...
המשך לקרוא

שלושת השיקולים החשובים בקניית רמקולים אלחוטיים

התכונות החשובות ביותר שעת שיש להתחשב בהן כשמחפשים לקנות רמקולים אלחוטיים הם: קלות חיבור, טווח קליטה ואיכות הצליל. למרבה הצער, ברוב המקרים רק שתי תכונות מקבלות התייחסות, בעוד השלישית נעזבת לבד בקור. קל מאוד למצוא רמקולים אלחוטיים שהם גם קלים להגדרה וגם באיכות סאונד טובה, אבל ברגע שמתרחקים עם הטלפון, או המכשיר ממנו מזרימים את המוזיקה, למרחק של יותר מ-...
המשך לקרוא

למה Audioengine מעדיפים רמקולים עם בלוטות’ על כאלה עם WiFi

זה לא סוד שרוב יצרני הרמקולים ה”חכמים” בוחרים ב- Wi-Fi כפתרון להזרמת אודיו ברחבי הבית.

אז אם Sonos, Bose, ושמות של ענקים נוספים עושים שימוש ב- Wi-Fi דרך ראוטר, למה Audioengine בוחרת לעבוד עם בלוטות’ להזרמה אלחוטית של אודיו עבור הרמקולים הביתיים שלהם?

המשך לקרוא

שירות לקוחות

הבמביטים

המטרה שלנו להעניק חוויית קנייה באינטרנט בצורה אישית ומהנה. אנו משתדלים לספק מידע מפורט ומעודכן על המוצרים, הסברים מקיפים על הטכנולוגיות, ויחס אישי בכל שאלה ובקשה מיוחדת. בבלוג שלנו ניתן למצוא מידע רלוונטי ומרחיב אופקים בנושאים הקשורים לאודיו, מוזיקה ועוד.

הישאר בעניינים

הרשמו לניוזלטר שלנו ואנחנו נעדכן אתכם במוצרים חדשים ומלהיבים, מדריכים וכתבות מתחום האודיו ומבצעים ממש, אבל ממש שווים שלא כדאי לכם לפספס.