חדשות במביט

למה Audioengine מעדיפים רמקולים עם בלוטות’ על כאלה עם WiFi

זה לא סוד שרוב יצרני הרמקולים ה”חכמים” בוחרים ב- Wi-Fi כפתרון להזרמת אודיו ברחבי הבית.

אז אם Sonos, Bose, ושמות של ענקים נוספים עושים שימוש ב- Wi-Fi דרך ראוטר, למה Audioengine בוחרת לעבוד עם בלוטות’ להזרמה אלחוטית של אודיו עבור הרמקולים הביתיים שלהם?

 

התקנה קלה

הרמקולים של Audioengine מוכנים לשימוש תוך דקות ישר מהקופסה.

לחבר לחשמל ואת הרמקולים אחד לשני זה קל, אבל לגרום לרמקולים להתחיל לנגן מוזיקה אלחוטית זה אפילו יותר קל. בניגוד לרמקולים החכמים של השמות הגדולים, עם Audioengine לא צריך להוריד ולהתקין אפליקציות לצורך התקנה שלהם, לא צריך לחבר את הרמקולים לראוטר הביתי, ואין שום סיסמה ומכשולים טכניים נוספים שצריך להתגבר עליהם כדי לשמוע מוזיקה. 
עם Audioengine הכל מאוד פשוט, עם חיבור ישיר בין הרמקולים לסמארטפון, טאבלט או מחשב. פשוט נכנסים לתפריט הבלוטות’ ובוחרים Audioengnie מתוך הרשימה של החיבורים הזמינים, ומתחילים לנגן מוזיקה מהאפליקציה המועדפת עליך! בין אם זה Spotify, YouTube, Tidal, אייטונס וכד’, כל אפליקציה שמנגנת מוזיקה על המכשיר שלך מתאימה להזרמה אל הרמקולים האלחוטיים של Audioengine. וחשוב לזכור, איכות האודיו של הרמקולים Audioengine לא תלוייה באיכות של הראוטר ובמהירות של האינטרנט ברשת הביתית, כך שאם האינטרנט אצלך איטי או שהוא לא מכסה את כל הבית, עדיין ניתן להזרים מוזיקה מכל טלפון או להתחבר למכשיר אחר, דרך אחת מכניסות האודיו האנלוגיות והדיגיטליות הרבות שיש לרמקולים של Audioengine. מה שמביא אותי לנקודה החשובה הבאה…

גמישות ושפע של אפשרויות שימוש

עוד לפני שהרמקולים של Audioengine החלו ליישם יכולת אלחוטית עם בלוטות’ בעל טווח קליטה גבוה במיוחד, Audioengine תמיד היו בין הרמקולים שהציעו את הגמישות ואפשרויות השימוש מהטובות בשוק. 

מבחר כניסות אודיו אנלוגיות (AUX) מאפשרות לך לא רק להזרים אודיו אלחוטי אלה גם להתחבר בקלות ובמהירות לפטיפון, TV, נגני CD, DVD או כל מכשיר שיש לו יציאת אודיו. העניין הוא שלא צריך להיות תלוי במקור אחד של אודיו. כמות החיבורים למכשירים חיצוניים ברמקולים החכמים החדשים היא בד”כ דלילה מאוד, וזה גורם לתלות ברשת ה- Wi-Fi או במכשירים אחרים שתומכים בטכנולוגיה הייחודית שלהם. ומה קורה אם שיר מסויים שרוצים לשמוע לא קיים בספוטיפיי בגלל עניינים של זכויות יוצרים אבל ניתן למצוא אותו בקלות ביוטוב? עם Audioengine אין שום בעיה, פשוט נכנסים ליוטוב ומנגנים את השיר.

טווח ואיכות

בעבר, טווח הקליטה של בלוטות’ לא היה טוב במיוחד, כפי שרבים ממכם בטח חוו. הטווח של Wi-Fi היה יתרון משמעותי ביחס לזה של בלוטות’, אבל האמת היא שעכשיו זה ממש לא כך.

 


הרמקולים הביתיים של Audioengin מיישמים טכנולוגיות עדכניות שמאפשרות שידור חזק ויציב למרחק של עד 30 מטר (ואף יותר מכך) ללא ניתוקים והנחתות באיכות ההזרמה. ושוב, הטווח קליטה אינו מסתמך על עוצמת ה- Wi-Fi הביתית בכל נקודה נתונה.

אבל מה לגבי איכות הסאונד, בלוטות’ פחות טוב מ- Wi-Fi? ממש לא נכון ! אודיו דרך בלוטות’ עבר כברת דרך ארוכה בשנים האחרונות, והיום עם היישום של קידוד aptX HD ניתן לקבל שידור באיכות מדהימה, כמעט ללא איבוד נתונים, שמתחרה בקלות בסאונד של מערכת מקבילה עם חוטים.

אסטטיקה, אלגנטיות וסאונד נפלא

הרמקולים הביתיים של Audioengine תמיד היו בעלי מראה מלוטש ואלגנטי בדיוק כמו הסאונד שלהם, ועם המעבר לאודיו אלחוטי, הסטנדרטים האלה נשמרו בקפידה. 

 

Audioengine הקפידו לא להקריב את ההגברה האנלוגית (Class A/B) ותיבות העץ בבנייה ידנית ששומרים על האופי החמים והנעים של הסאונד, בניסיון לדחוס אותם למארזי פלסטיק בעלי מראה ואיכות אלחוטית ממוצעים. הם רצו שהרמקולים שלהם יהיו חלק בלתי נפרד מהתחושה הביתית ושיהיו שני רמקולים כדי שחווית ההאזנה תהיה בסטריאו אמיתי, כמו שהיא אמורה להיות. מערכות אחרות מאפשרות לך לרכוש “תוספת” של רמקולים שידעו לעבוד עם הרמקול שקנית כדי לשמוע סטריאו, המשמעות של זה היא שצריך להוציא עוד כסף כדי לשמוע כמו שצריך באמת.

הרמקולים הביתיים של Audioengine מגיעים בזוג לתצוגת סטריאו מלאה ואמיתית ומכווננים לשלמות. במילים פשוטות, הרמקולים הביתיים של Audioengine הם מהרמקולים הטובים ביותר בשוק היום, בדיוק כפי שהם היו לאורך כל השנים. רמקולים “חכמים” נוטים לתת את הדגש על התכונות החכמות ופחות להתמקד באיכות האודיו. 

תשאלו את עצמכם אם הייתם רוצים לראות את “משחקי הכס” עם רמקול Wi-Fi בודד או עם שני רמקולים תואמים, עטורי פרסים, באיכות אודיופילית בסטריאו אמיתי?

אז, האם ניתן לומר שגם לבלוטות’ וגם ל- Wi-Fi יש יתרונות משלהם? ברור, בדיוק כמו כל דבר אחר. אבל בסופו של דבר, בלוטות’ היתה הבחירה של Audioengine כדי לשמור על רמה גבוהה של ידידותיות למשתמש, גמישות בשימוש ואיכות אודיו גבוהה ביותר.

הישארו בעניינים

הרשמו לניוזלטר שלנו ואנחנו נעדכן אתכם במוצרים חדשים ומלהיבים, מדריכים וכתבות מתחום האודיו ומבצעים שלא כדאי לכם לפספס.

הוסף תגובה